گروه ساختمانی بهسو

درباره ما

معرفی شرکت

شرکت فنی و بازرگانی بهسوپویان با قریب به 25 سال سابقه فعالیت در زمینه های گوناگون، از اوایل دهه 90 با مطالعه دقیق نیازمندی های صنعت ساختمان و تکیه بر تجارب بزرگان این حوزه، گروه ساختمانی بهسو را تأسیس نمود. ورود این شرکت به بازار ساخت و ساز با اجرای چند پروژه ویلایی و چند پروژه بازسازی بوده و در حال حاضر بر بازار مناطق شمالی کشور متمرکز است.

زمینه های فعالیت شرکت در حال حاضر، طیفی وسیعی از خدمات من جمله خدمات ساخت پروژه های ویلایی، مشارکت در ساخت، آپارتمان سازی و طراحی و معماری داخلی را شامل می شود و در ارائه خدمات خود، از ارزش های کلیدی نوآوری، پایداری، هوشمند سازی، پویایی و انعطاف پذیری تبعیت می نماید.

پیام مدیرعامل

در دنیایی که تکنولوژی‌ها به سرعت پیشرفت می‌کنند و نیازهای جامعه متغیرتر از همیشه شده است، ما در گروه ساختماتی بهسو متعهد به بهره‌برداری از تکنولوژی‌های نوین و پایدار برای ایجاد محصولات و خدماتی با کیفیت و قیمت مناسب هستیم. تلاش‌های ما همواره در راستای ایجاد ارتباطی نزدیک با مشتریانمان جهت درک عمیق‌تر نیازهایشان استوار بوده است.

از سوی دیگر، تلاش نموده ایم تا در تمامی فعالیت‌هایمان بر تطابق با طبیعت و طبیعت گرایی پایبند باشیم. ما بر این عقیده ایم که طراحی و ساخت هماهنگ با طبیعت نه تنها به بهره‌برداری بهینه از منابع محیطی کمک می‌کند، بلکه به حفظ و حراست از محیط‌زیست نیز یاری می رساند. در همین راستا، برآنیم تا ضمن توجه به نیازها و تحولات صنعت ساختمان، به ارائه محصولات و خدمات منطبق با طبیعت بپردازیم.

خلاقیت و پویایی، بعنوان دو محور اساسی در اداره و عملکرد ما بوده و بر این عقیده ایم که با حفظ انعطاف‌پذیری و هوشمندسازی در تمام فرآیندها و ساختارها، می‌توانیم بهترین پاسخ به چالش‌های مختلف را ارائه دهیم. به نوآوری در ابعاد مختلف فعالیت خود توجه کرده و به ایجاد محیطی پویا، مشوق طرح ها و ایده های نو برای بهبود مستمر متعهدیم. در حرکت به سوی این اهداف، گروه ساختمانی بهسو بر ارزش های کلیدی نوآوری، پایداری، انعطاف پذیری، پویایی و هوشمند سازی تأکید داشته و در تصمیمات خود از آنها الهام می گیرد.

سرمایه گذاران

علی نوروزی

دکترای گردشگری

دکتر علی نوروزی

امروزه حفاظت از محیط زیست و زندگی در تعادل با طبیعت به یک وظیفه انسانی مبدل شده است. بر این مبنا ما در گروه ساختمانی بهسو، حمایت از طبیعت و اجتماع را تکلیف اجتماعی و خود را متعهد به توسعه پایدار و طراحی و ساخت هماهنگ با طبیعت می دانیم.

.

.

.

.

حسین شعبانیان

کارشناس ارشد MBA بازاریابی

تأمین نیازهای مدرن افراد مستلزم استفاده از نوآوری و تکنولوژی است. در گروه ساختمانی بهسو برآنیم تا بهترین پاسخ به این نیازها را با تکیه بر ارزش های خلاقیت و پویایی فراهم آوریم.

.

.

.

.

آرش اشرفی

کارشناس عمران

خلق خانه‌ای ایده‌آل و رویایی برای شما، تنها از طریق تمرکز بر جزئیات و کیفیت ساخت امکان‌پذیر است. ما در گروه ساختمانی بهسو، با بهره‌گیری از دانش فنی و تجربه مهندسان و متخصصان خود، مفتخریم که می‌توانیم ویلای رؤیایی شما را با رعایت استانداردهای روز دنیا و توجه دقیق به جزئیات ظریف، طراحی و اجرا کنیم.