1384
 
 
هیئت مدیره شرکت بهسوپویان در اواخر سال 1383 تصمیمی جدی برای رشد و تعالی شرکت گرفت و با تجربه 4 سال قبل خود برای شناساندن ( شیوه های نوین خدمات ) به تمامی سازمانها و موسسات دولتی که اصلی ترین شعار این شرکت می باشد قدم های اولیه را برداشت و نهایتا با شرکت در مناقصـه های مختلف و تجربه کاری در رشته های متعدد در پایان سال 1384 به چند هدف اصلی رسید.
شرکت بهسوپویان توانست ضمن برنده شدن در چندین مناقصه خدمات در دو مــناقصه اداری در دو سازمان مهم نیز برنده شود و گواهی صلاحیت خود از وزارت کار و امور اجتماعی را در چند شاخه دیگر کاری نیز افزایش دهد.
مدیران شرکت با در نظر گرفتن کمترین درصد مدیریتی با هدف گسترش فـــعالیتها توانستند حجم ریالی قراردادهای خود را نسبت به سال قبل بیش از پـنج برابر افزایش داده و حجم مبلغ قراردادهای سال 1384 خود با ســازمان های دولتی را به مبلغی حدود 11/000/000/000 ریال رساند که این حجم قراردادها هم رکورد خوبی برای شرکت بهسوپویان تلقی می گردید و هم سکوی خوبی برای پرش موقعیتی شرکت در بین رقیبان بود.
با توجه به این که فعالیتهای بهسوپویان جایگاه خوبی را در بین سازمانهای دولتی مستقر در پایتخت به دست آورده بود در نتیجه این شرکت بین ارائه خدمت به بخش دولتی و بخش خصوصی , بخش دولتی را انتخاب کرد و تمامی سیاست ها , اهداف و برنامه ریزی های خود را در این بخش منعکس کرد.
بــــر اساس اهداف قبلی این شرکت توانست مجموعا با انعقاد 10 قرارداد مخـــــــتلف با 7 سازمان و موسسه دولتی ضمن گسترش فعالیتها و متنوع کـردن سازمان های طرف قرارداد زمان شرکت در مناقصه و انعقاد قرارداد ها را در زمانهای مختلف از سال برنامه ریزی نماید تا با گسترش محدوده فعالیتها برای برنامه ریزی ، اجرا و مراحل پایانی پروژه ها مشکلی ایجاد نگردد.

 

1394 © تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت بهسوپویان هست. طراحی و اجرا توسط پایدار سامانه