فضای سبز
 
 
بخش فضاي سبز كه جهت مديريت قسمتهاي جنگل كاري و چمن كاري شده فضاي سبز ايجاد شده است به عنوان يك واحد در داخل حوزه های مختلف تحت نظر اداره تداركات و خدمات اداره مي شوند اين بخش با توجه به حساسيت موضوع فضاي سبز در مجموعه محوطه سازمان ها از دير باز مورد توجه بوده و تلاش زيادي جهت سازمان يافتن و توسعه هر چه بيشتر اين بخش دیده مي شود. 
در يك تعريف كلي فضاي سبز وظيفه نگهداري و مرمت بخشهاي مختلف فضاي سبز و همچنين ايجاد و توسعه فضاي سبز را در نقاط مختلف سازمان به عهده دارد.
در ارتباط با نگهداري فضاي سبز وظيفه آبياري _ وجين _ گلكاري _ هرس و غيره به عهده اين واحد بوده و نيز در ارتباط با مبحث توسعه , با استفاده از نظرات كارشناسان مربوطه , پس از نقشه برداري از منطقه مورد نظر , طرح مناسب را با استفاده از نرم افزارهاي تخصصي بر روي نقشه مزبور پياده نموده و پس از تصويب نهائي و تامين اعتبار لازم جهت اجرا توسط پرسنل فضاي سبز مورد اقدام قرار مي گيرد .
با توجه به اينكه فضاي سبز به عنوان نمای یک سازمان از دید کارمندان و مدیران و ارباب رجوع ها میباشد از اهمیت بالایی برخوردار بوده و به همین دلیل باید در آراستگی و نظافت و زیباسازی آن دقت بیشتری را به کار برد.

 

1394 © تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت بهسوپویان هست. طراحی و اجرا توسط پایدار سامانه